  • : GENIUS-SP-HF180-BK
  • : Тонколони
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268257158
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268257158
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ДИАПАЗОН150 Hz - 20 KHz
ДИАПАЗОН150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙСАудио жак 3.5 mm
ИНТЕРФЕЙСUSB
ИНТЕРФЕЙСАудио жак 3.5 mm
ИНТЕРФЕЙСUSB
ДОПЪЛНИТЕЛНИBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИEasy Access Volume Control
ДОПЪЛНИТЕЛНИSimple Operation
ДОПЪЛНИТЕЛНИWooden Enclosure for Perfect Sound
ДОПЪЛНИТЕЛНИSimple Operation
ДИСТАНЦИОННОДА, кабелно
ЦВЯТЧерен
ЦВЯТЧерен
ДИСТАНЦИОННОДА, кабелно
МАТЕРИАЛДърво
МАТЕРИАЛДърво
Тегло0.72кг
АтрибутСтойност
Обща мощност (RMS) (W)6 W
ЦвятЧерен
Честотен диапазон180 Hz - 20 kHz
Включен субуферНе
Дистанционно управлениеНе
RGB подсветкаНе
ПредназначениеДесктоп / PC
Тегло0.72кг
Genius SP-HF180 2.0 USB тонколони – компактен и чист звук за вашия десктоп
Ключови Предимства
  • Чист стерео звук — 6W RMS мощност осигурява богато, недисторсирано аудио за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Обща мощност (RMS)6 W